Sotsiaalteenuste osakonnal uus juhataja 15. veebruar kairipirn

Käesoleva aasta alguses toimus konkurss STHK sotsiaalteenuste osakonna juhataja ametikohale. Täna teatame rõõmuga, et konkursi võitis Annika Pihl, kes alustab oma tööd sellel ametikohal

1. märtsil.

Annika omab magistrikraadi eripedagoogikas ning on töötanud tänaseks 22 aastat toevajadusega lastega. Selle aja jooksul on ta olnud nii klassiõpetaja kui eripedagoog erinevas vanuses, erinevail õppekavadel õppivatele lastele. Lisaks kooliõpilastele on ta toetanud ka lasteaialapsi. Ta on oma varasemas töös silma paistnud kohusetundliku, ettevõtliku, süsteemse ning uuendustele avatud inimesena.

Soovime Annikale edu ja uusi väljakutseid tema uues ametis ja tere tulemast sotsiaalteenuste osakonda!

1. märtsil.