Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Administratsioon Kool Haridustugiteenused Sotsiaalteenused Toitlustus Tervishoiuteenus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kaire Kiil (CV)

direktor
+372 5770 5170
kaire.kiil@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lembi Ratas (CV)

õppejuht
+372 5750 3335
+372 4595 623
lembi.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Janne Tamm

sotsiaalteenuste osakonna juhataja
+372 56667570
+372 4533779
janne.tamm@sthk.edu.ee


Gabriela Rooso

haridustugiteenuste osakonna juhataja
+372 58840251
gabriela.rooso@sthk.edu.ee

Administratsioon (4)

Kerli Teesalu

juhtkonna abi
+372 459 5833
kerli.teesalu@sthk.edu.ee


Andra Tiik

personalijuht
+372 5884 6070
andra.tiik@sthk.edu.ee


Liia Toom

majandusjuhataja
+372 5347 7540
liia.toom@sthk.edu.ee


Kairi Pirn

infosekretär
+372 5853 9286
kairi.pirn@sthk.edu.ee

Kool (34)

Lembi Ratas (CV)

õppejuht
+372 5750 3335
+372 4595 623
lembi.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Liia Aavik (CV)

õpetaja
liia.aavik@sthk.edu.ee


Liivia Aavik (CV)

õpetaja, huvijuht
liivia.aavik@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 8. tund

Anne Auväärt (CV)

õpetaja
anne.auvaart@sthk.edu.ee


Heli Kalamees (CV)

õpetaja
heli.kalamees@sthk.edu.ee


Inna Kask

õpetaja
inna.kask@sthk.edu.ee


Aita Koit (CV)

õpetaja
aita.koit@sthk.edu.ee


Merike Kreem

õpetaja
merike.kreem@sthk.edu.ee


Dagmar Käärid (CV)

õpetaja, füsioterapeut
dagmar.kaarid@sthk.edu.ee


Jana Lau (CV)

õpetaja
jana.lau@sthk.edu.ee


Annika Pihl (CV)

õpetaja
annika.pihl@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastavalt kokkuleppele

Eda Põld (CV)

õpetaja
eda.pold@sthk.edu.ee


Kerli Remmelgas (CV)

õpetaja
kerli.remmelgas@sthk.edu.ee


Ly Saar (CV)

pikapäevarühma kasvataja
ly.saar@sthk.edu.ee


Meiko Saar (CV)

õpetaja
meiko.saar@sthk.edu.ee


Signe Stern (CV)

õpetaja
signe.stern@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 4.tund

Birgit Toompuu

õpetaja, füsioterapeut
birgit.toompuu@sthk.edu.ee


Marika Toomsalu (CV)

sotsiaalpedagoog
marika.toomsalu@sthk.edu.ee


Eve Väli (CV)

õpetaja
eve.vali@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Annika All (CV)

füsioterapeut
annika.all@sthk.edu.ee


Annaliisa Ratas (CV)

eripedagoog-logopeed, õpetaja
annaliisa.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

lapsehoolduspuhkusel

Hanna Reek (CV)

psühholoog
hanna.reek@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

lapsehoolduspuhkusel

Anu Aus

õpilaskodu kasvataja
anu.aus@sthk.edu.ee


Maie Laipaik

õpilaskodu kasvataja
maie.laipaik@sthk.edu.ee


Tiia Nõukas

õpilaskodu kasvataja
tiia.noukas@sthk.edu.ee


Janika Valdmann (CV)

õpetaja
janika.valdmann@sthk.edu.ee


Suleima Tikka

õpetaja-kasvataja abi öisel ajal
suleima.tikka@sthk.edu.ee


Indrek Pitk

õpetaja-kasvataja abi öisel ajal
indrek.pitk@sthk.edu.ee


Ly Lesk

õpetaja-kasvataja abi
ly.lesk@sthk.edu.ee


Taivi Paomees

õpetaja-kasvataja abi
taivi.paomees@sthk.edu.ee


Galina Ränk

õpetaja-kasvataja abi
galina.rank@sthk.edu.ee


Jaanika Sepp

õpetaja-kasvataja abi
jaanika.sepp@sthk.edu.ee


Merike Vevers

õpetaja-kasvataja abi
merike.vevers@sthk.edu.ee


Kaidi Kapsta

õpetaja-kasvataja abi
kaidi.kapsta@sthk.edu.ee

Haridustugiteenused (38)

Airika Pening

eripedagoog
+372 5886 1825
airika.pening@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Osutab teenuseid distantsilt

Anneli Saarela

eripedagoog
anneli.saarela@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lümanda Lasteaed, Lümanda Põhikool, Kihelkonna Kool

Eerika Sepp

eripedagoog
eerika.sepp@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lapsehoolduspuhkusel

Ene Teras

eripedagoog
ene.teras@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed

Lia Alas

eripedagoog
+372 5781 3170
lia.alas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Nooruse Kool

Liisi Laum

eripedagoog
liisi.laum@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Nooruse Kool, Toetava Hariduse Keskus

Leelo Laus

eripedagoog
leelo.laus@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Vanalinna Kool

Maige Vallik

eripedagoog
+372 5359 2655
maige.vallik@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Ristiku Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed

Maris Rattasepp

eripedagoog
maris.rattasepp@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Hariduse Kool

Monika Pulk

eripedagoog
+372 5886 1002
monika.pulk@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Orissaare Lasteaed, Orissaare Gümnaasium, Tornimäe Lasteaed, Tornimäe Põhikool, Kahtla Lasteaed-Põhikool

Triinu Järvalt

eripedagoog
triinu.jarvalt@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lapsehoolduspuhkusel

Annika Pihl

eripedagoog
annika.pihl@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Pargi Lasteaed

Aino Hiiuväin

logopeed
aino.hiiuvain@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Aste Lasteaed

Aire Vaga

logopeed
aire.vaga@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Pärsama Lasteaed, Toetava Hariduse Keskus

Annaliisa Ratas

logopeed
annaliisa.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lapsehoolduspuhkusel

Eerika Sepp

logopeed
eerika.sepp@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lapsehoolduspuhkusel

Jana Lau

logopeed
jana.lau@sthk.edu.ee


Kristin Sepp

logopeed
+372 5309 9927
kristin.sepp@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Pargi Lasteaed

Leelo Laus

logopeed
leelo.laus@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Toetava Hariduse Keskus

Liisa Kolk

logopeed
+372 5400 5439
liisa.kolk@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Salme Lasteaed, Toetava Hariduse Keskus

Marit Roos

logopeed
marit.roos@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Rohu Lasteaed

Reet Saulin

logopeed
reet.saulin@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Orissaare Gümnaasium, Orissaare Lasteaed, Kahtla Lasteaed-Põhikool, Tornimäe Lasteaed

Riina Räim

logopeed
+372 5359 2655
riina.raim@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Ristiku Lasteaed

Varje Varik

logopeed
varje.varik@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed

Aina Sepp-Teevet

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8789
aina.sepp-teevet@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Orissaare Gümnaasium, Orissaare Lasteaed, Kahtla Lasteaed

Deisi Klaas

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8962
deisi.klaas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Leisi Kool, Pärsama Lasteaed, Mustjala Lasteaed-Põhikool

Inga Teär

sotsiaalpedagoog
+372 5697 7518
inga.tear@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Hariduse Kool

Lii Vanem

sotsiaalpedagoog
+372 5196 5782
lii.vanem@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium, Kuressaare Noortejaam

Liina Ajangu

sotsiaalpedagoog
+372 51968333
liina.ajangu@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Nooruse Kool

Liina Kohu

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8046
liina.kohu@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Ristiku Lasteaed, Kuressaare Rohu Lasteaed, Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Pargi Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed, Toetava Hariduse Keskus

Liivi Kiil

sotsiaalpedagoog
liivi.kiil@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Salme Põhikool

Mare Vogt

sotsiaalpedagoog
+372 5782 2377
mare.vogt@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Hariduse Kool

Maret Metsmaa

sotsiaalpedagoog
+372 5782 4149
maret.metsmaa@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lümanda Lasteaed, Lümanda Põhikool

Marika Roots

sotsiaalpedagoog
+372 5330 4598
marika.roots@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kuressaare Vanalinna Kool

Taidi Bluum

sotsiaalpedagoog
+372 5196 7569
taidi.bluum@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Valjala Põhikool, Valjala Lasteaed, Kaali Kool, Kaali Lasteaed, Pihtla Kool, Pihtla Lasteaed

Tiina Saare

sotsiaalpedagoog
+372 5386 5166
tiina.saare@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kärla Põhikool, Kärla Lasteaed, Kihelkonna Kool, Kihelkonna Lasteaed

Kaja Puck

psühholoog
+372 520 9914
kaja.puck@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Toetava Hariduse Keskus, Rootsi 7

Pirgit Pihlasalu

psühholoog
+372 5887 3446
pirgit.pihlasalu@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Toetava Hariduse Keskus, Ravila 1a
Sotsiaalteenused (1)

Janne Tamm

sotsiaalteenuste osakonna juhataja
+372 56667570
+372 4533779
janne.tamm@sthk.edu.ee

Toitlustus (2)

Kaia Faelmann

peakokk
+372 4595 888
kaia.faelmann@sthk.edu.ee


Vilvi Ratas

kokk
+372 4595 888
vilvi.vallik@sthk.edu.ee

Tervishoiuteenus (1)

Margarita Sikk

meditsiinitöötaja
+372 5646 5327
margarita.sikk@sthk.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.