Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Administratsioon Kool Haridustugiteenused Sotsiaalteenused Rehabilitatsiooniteenus Juhtumikorraldus Perelepitus Perenõustamine Tervishoiuteenus Toitlustus

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Gabriela Rooso

direktor
+372 5884 0251
gabriela.rooso@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lembi Ratas

HEV koordinaator
õppejuht
+372 5750 3335
+372 4595 623
lembi.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Pille Pajoma-Lepp

haridustugiteenuste osakonna juhataja
+372 5887 3254
pille.pajoma-lepp@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Mare Kurvits

laste hoolekandeteenuste juht
+372 5470 0293
mare.kurvits@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Angela Mäeots

rehabilitatsiooniteenuste juht
+372 51920075
angela.maeots@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Administratsioon (4)

Kerli Teesalu

juhtkonna abi
+372 459 5833
+372 5306 5152
kerli.teesalu@sthk.edu.ee


Andra Tiik

personalitöötaja
+372 5884 6070
andra.tiik@sthk.edu.ee


Liia Toom

majandustöötaja
+372 5347 7540
liia.toom@sthk.edu.ee


Kairi Pirn

infosekretär
+372 5853 9286
kairi.pirn@sthk.edu.ee

Kool (36)

Lembi Ratas

HEV koordinaator
õppejuht
+372 5750 3335
+372 4595 623
lembi.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Liia Aavik

õpetaja
liia.aavik@sthk.edu.ee


Liivia Aavik

õpetaja
liivia.aavik@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 8. tund

Anne Auväärt

õpetaja
anne.auvaart@sthk.edu.ee


Heli Kalamees

õpetaja
heli.kalamees@sthk.edu.ee


Inna Kask

õpetaja
inna.kask@sthk.edu.ee


Merike Kreem

õpetaja
merike.kreem@sthk.edu.ee


Jana Lau

õpetaja
jana.lau@sthk.edu.ee


Eda Põld

õpetaja
eda.pold@sthk.edu.ee


Kerli Remmelgas

õpetaja
kerli.remmelgas@sthk.edu.ee


Meiko Saar

õpetaja
meiko.saar@sthk.edu.ee


Ahto Saluste

õpetaja
ahto.saluste@sthk.edu.ee


Signe Stern

õpetaja
signe.stern@sthk.edu.ee


Eve Väli

õpetaja
eve.vali@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Kristiina Suvisild

õpetaja
kristiina.suvisild@sthk.edu.ee


Anu Aus

õpetaja
anu.aus@sthk.edu.ee


Jane Saartok

õpetaja
jane.saartok@sthk.edu.ee


Riina Kirs

õpetaja
riina.kirs@sthk.edu.ee


Kaidi Kapsta

õpetaja-abi
kaidi.kapsta@sthk.edu.ee


Ly Lesk

õpetaja-abi
ly.lesk@sthk.edu.ee


Taivi Paomees

õpetaja-abi
taivi.paomees@sthk.edu.ee


Galina Ränk

õpetaja-abi
galina.rank@sthk.edu.ee


Jaanika Sepp

õpetaja-abi
jaanika.sepp@sthk.edu.ee


Andra Alevi

õpetaja-abi
andra.alevi@sthk.edu.ee


Lea Suurorg

õpetaja-abi
lea.suurorg@sthk.edu.ee


Liina Tamm

õpetaja-abi
liina.tamm@sthk.edu.ee


Ly Saar

kasvataja
ly.saar@sthk.edu.ee


Maie Laipaik

kasvataja
maie.laipaik@sthk.edu.ee


Tiia Nõukas

kasvataja
tiia.noukas@sthk.edu.ee


Indrek Pitk

kasvataja
indrek.pitk@sthk.edu.ee


Suleima Tikka

kasvataja
suleima.tikka@sthk.edu.ee


Meeli Tamm

kasvataja
meeli.tamm@sthk.edu.ee


Annaliisa Ratas

logopeed
annaliisa.ratas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus, Kallemäe õppehoone

Valjala Lasteaed

Laimjala Kool

Pöide Kool (kaugteenus)


Marika Toomsalu

sotsiaalpedagoog
marika.toomsalu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus, Kallemäe õppehoone


Birgit Toompuu

füsioterapeut
birgit.toompuu@sthk.edu.ee


Annika All

füsioterapeut
annika.all@sthk.edu.ee

Haridustugiteenused (49)

Pille Pajoma-Lepp

haridustugiteenuste osakonna juhataja
+372 5887 3254
pille.pajoma-lepp@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Anneli Saarela

eripedagoog
anneli.saarela@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lümanda Lasteaed

Lümanda Põhikool

Kihelkonna Kool


Airika Pening

eripedagoog
+372 5886 1825
airika.pening@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Osutab teenuseid distantsilt:

Mustjala Lasteaed-Põhikool

Salme Põhikool

Leisi Kool

Pöide Kool

 


Eerika Sepp

eripedagoog
logopeed
eerika.sepp@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

vanemapuhkusel


Ene Teras

eripedagoog
ene.teras@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed


Lia Alas

eripedagoog
+372 5666 3379
lia.alas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool


Liisi Laum

eripedagoog
liisi.laum@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool

 


Leelo Laus

eripedagoog
logopeed
leelo.laus@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Vanalinna Kool

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus Marientali 27 Kuressaare


Maige Tomingas

eripedagoog
+372 5359 2655
maige.tomingas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Vanemapuhkusel


Maris Rattasepp

eripedagoog
maris.rattasepp@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool (Kingu tn maja)


Monika Pulk

eripedagoog
+372 5886 1002
monika.pulk@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Orissaare Lasteaed

Orissaare Gümnaasium

 


Rutt Metsamaa

eripedagoog
+372 5781 3170
rutt.metsamaa@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Aste Lasteaed


Jaanika Matson

eripedagoog
jaanika.matson@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed

Kuressaare Pargi Lasteaed

Kärla Lasteaed


Annika Pihl

liikuv eripedagoog
+372 5350 9499
annika.pihl@sthk.edu.ee


Maarja Vahter

nooremeripedagoog
maarja.vahter@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Aste Põhikool


Kadri Pääsukene

nooremeripedagoog
kadri.paasukene@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool (Kingu tn maja)

Valjala Põhikool


Annaliisa Ratas

logopeed
annaliisa.ratas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus, Kallemäe õppehoone

Valjala Lasteaed

Laimjala Kool

Pöide Kool (kaugteenus)


Kristin Sepp

logopeed
+372 5309 9927
kristin.sepp@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Pargi Lasteaed


Liisa Kolk

logopeed
+372 5400 5439
liisa.kolk@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Salme Lasteaed

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus Marientali 27 Kuressaare


Marit Roos

logopeed
marit.roos@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Rohu Lasteaed


Reet Saulin

logopeed
reet.saulin@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Orissaare Lasteaed

Orissaare Gümnaasium


Riina Räim

logopeed
riina.raim@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ristiku Lasteaed


Varje Varik

logopeed
varje.varik@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed


Liina Heinmets

logopeed
liina.heinmets@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed

Aste Lasteaed


Kristiine Suurorg

logopeed
kristiine.suurorg@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Emapuhkusel


Jana Lau

logopeed
jana.lau@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus, Kuressaare filiaal


Merilyn Sild

nooremlogopeed
merilyn.sild@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ristiku Lasteaed


Aina Sepp-Teevet

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8789
aina.sepp-teevet@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Orissaare Lasteaed

Orissaare Gümnaasium

 

 


Deisi Klaas

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8962
deisi.klaas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Aste Lasteaed

Aste Põhikool

Mustjala Lasteaed-Põhikool


Lii Vanem

sotsiaalpedagoog
+372 5343 1787
lii.vanem@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium

SNTK Kuressaare noortekeskus Noortejaam


Liina Ajangu

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8333
liina.ajangu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool


Marika Toomsalu

sotsiaalpedagoog
marika.toomsalu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus, Kallemäe õppehoone


Liina Kohu

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8046
liina.kohu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed

 

 

 


Maret Metsmaa

sotsiaalpedagoog
+372 5782 4149
maret.metsmaa@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lümanda Lasteaed

Lümanda Põhikool


Marika Roots

sotsiaalpedagoog
+372 5330 4598
marika.roots@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Vanalinna Kool


Taidi Bluum

sotsiaalpedagoog
+372 5196 7569
taidi.bluum@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Valjala Lasteaed

Valjala Põhikool

Kaali Kool 

 


Siiri Uusna

sotsiaalpedagoog
+372 520 0589
siiri.uusna@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Pärsama Lasteaed

Leisi Kool


Marju Müür

sotsiaalpedagoog
+372 529 1316
marju.muur@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Pöide Kool

Laimjala Kool


Keidy Sink

sotsiaalpedagoog
+372 5359 2655
keidy.sink@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Rohu Lasteaed

Pihtla Kool 

Kuressaare Nooruse Kool


Piret Tenno

sotsiaalpedagoog
+372 5770 5170
piret.tenno@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool


Betti Truu

nooremsotsiaalpedagoog
+372 5196 5782
betti.truu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool


Signe Roos

nooremsotsiaalpedagoog
+372 5782 2377
signe.roos@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kesklinna Eralasteaed Naerusuu

Eralasteaed Kõige Suurem Sõber

Salme Lasteaed

Salme Põhikool


Õile Aavik

sotsiaalpedagoog
+372 5448 0709
oile.aavik@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool (Kingu tn maja)


Mairi Kask

sotsiaalpedagoogi assistent
+372 525 9940
mairi.kask@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Pargi Lasteaed

Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed

Kuressaare Ristiku Lasteaed


Tiina Saare

sotsiaalpedagoog
+372 5386 5166
tiina.saare@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kärla Lasteaed

Kärla Põhikool

Kihelkonna Kool 

 


Kaja Puck

psühholoog
+372 520 9914
kaja.puck@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus,

Marientali tee 27 Kuressaare ja 

Kallemäe õppehoone

Orissaare Gümnaasium

Lümanda Põhikool

Luce Kool


Jane Hiibus

psühholoog
+372 510 0557
jane.hiibus@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus,

Marientali tee 27 Kuressaare

Salme Põhikool

Mustjala Lasteaed-Põhikool (kool)

Leisi Kool

Aste Põhikool


Pirgit Pihlasalu

psühholoog
+372 5887 3446
pirgit.pihlasalu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Emapuhkusel


Viktoria Ptashkina

logopeed-psühholoog
+372 5444 0480
viktoria.ptashkina@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Ukraina laste tugispetsialist:

Kuressaare Ristiku Lasteaed

Kuressaare Hariduse Kool

Kuressaare Nooruse Kool

Kärla Põhikool

 

 

Sotsiaalteenused (25)

Mare Kurvits

laste hoolekandeteenuste juht
+372 5470 0293
mare.kurvits@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Angela Mäeots

rehabilitatsiooniteenuste juht
+372 51920075
angela.maeots@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Laste turvakodu

valvetöötaja
+372 5190 0643


Peremaja Tolli 11

kasvataja
+372 5349 2880


Peremaja Kohtu 27a

perevanem
+372 5304 8525


Kadi Trave

loovterapeut
kadi.trave@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

rehabilitatsiooniteenus


Aivi Jaus

perevanem

Lisainformatsioon: 

perekoduteenus


Raili Sema

perevanem

Lisainformatsioon: 

perekoduteenus


Maarika Tabur

perevanem

Lisainformatsioon: 

perekoduteenus


Imbi Laaster

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Kairi Luik

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Katrin Lõugas

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Aire Marist

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Taana Mägi

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Gerli Tiirik

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Kaire Matekainen

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus, lapsehoiuteenus


Sigrid Koost

kasvataja

Lisainformatsioon: 

lapsehoiuteenus


Kerli Kraag

kasvataja

Lisainformatsioon: 

lapsehoiuteenus


Marika Tultseva

kasvataja

Lisainformatsioon: 

lapsehoiuteenus


Gät Kallas

pere tugiisik

Lisainformatsioon: 

tugiisikuteenus


Mare Lest

pere tugiisik

Lisainformatsioon: 

tugiisikuteenus


Reet Nõupuu

pere tugiisik

Lisainformatsioon: 

tugiisikuteenus


Liise Siim

pere tugiisik

Lisainformatsioon: 

tugiisikuteenus


Reena Tasa

pere tugiisik

Lisainformatsioon: 

tugiisikuteenus


Helina Puss

tugiisik

Lisainformatsioon: 

tugiisikuteenus

Rehabilitatsiooniteenus (2)

Angela Mäeots

rehabilitatsiooniteenuste juht
+372 51920075
angela.maeots@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kadi Trave

loovterapeut
kadi.trave@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

rehabilitatsiooniteenus

Juhtumikorraldus (2)

Monika Sarapuu

juhtumikorraldaja
+372 58834056
monika.sarapuu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare


Kadi Kindlam

juhtumikorraldaja
+372 53038527
kadi.kindlam@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare

Perelepitus (1)

Kadi Kindlam

perelepitaja
+372 53039589
kadi.kindlam@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare

Tervishoiuteenus (1)

Margarita Sikk

meditsiinitöötaja
+372 5646 5327
margarita.sikk@sthk.edu.ee

Toitlustus (2)

Kaia Faelmann

kokk
+372 4595 888
kaia.faelmann@sthk.edu.ee


Vilvi Ratas

kokk
+372 4595 888
vilvi.vallik@sthk.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.