Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Administratsioon Kool Haridustugiteenused Sotsiaalteenused Juhtumikorraldus, perelepitus Perenõustamine Toitlustus Tervishoiuteenus

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kaire Kiil (CV)

direktor
+372 5770 5170
kaire.kiil@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lembi Ratas (CV)

õppejuht
+372 5750 3335
+372 4595 623
lembi.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Janne Tamm

sotsiaalteenuste osakonna juhataja
+372 56667570
+372 4533779
janne.tamm@sthk.edu.ee


Gabriela Rooso

haridustugiteenuste osakonna juhataja
+372 58840251
gabriela.rooso@sthk.edu.ee

Administratsioon (4)

Kerli Teesalu

juhtkonna abi
+372 459 5833
kerli.teesalu@sthk.edu.ee


Andra Tiik

personalitöötaja
+372 5884 6070
andra.tiik@sthk.edu.ee


Liia Toom

majandustöötaja
+372 5347 7540
liia.toom@sthk.edu.ee


Kairi Pirn

infosekretär
+372 5853 9286
kairi.pirn@sthk.edu.ee

Kool (31)

Lembi Ratas (CV)

õppejuht
+372 5750 3335
+372 4595 623
lembi.ratas@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Liia Aavik (CV)

õpetaja
liia.aavik@sthk.edu.ee


Liivia Aavik (CV)

õpetaja
liivia.aavik@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 8. tund

Anne Auväärt (CV)

õpetaja
anne.auvaart@sthk.edu.ee


Heli Kalamees (CV)

õpetaja
heli.kalamees@sthk.edu.ee


Inna Kask

õpetaja
inna.kask@sthk.edu.ee


Merike Kreem

õpetaja
merike.kreem@sthk.edu.ee


Jana Lau (CV)

õpetaja
logopeed
jana.lau@sthk.edu.ee


Eda Põld (CV)

õpetaja
eda.pold@sthk.edu.ee


Kerli Remmelgas (CV)

õpetaja
kerli.remmelgas@sthk.edu.ee


Ly Saar (CV)

kasvataja
ly.saar@sthk.edu.ee


Meiko Saar (CV)

õpetaja
meiko.saar@sthk.edu.ee


Signe Stern (CV)

õpetaja
signe.stern@sthk.edu.ee


Birgit Toompuu

füsioterapeut
birgit.toompuu@sthk.edu.ee


Marika Toomsalu (CV)

sotsiaalpedagoog
marika.toomsalu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus Kallemäe õppehoone


Eve Väli (CV)

õpetaja
eve.vali@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Annika All (CV)

füsioterapeut
annika.all@sthk.edu.ee


Janika Valdmann (CV)

õpetaja
janika.valdmann@sthk.edu.ee


Hanna Reek (CV)

psühholoog
hanna.reek@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Anu Aus

kasvataja
anu.aus@sthk.edu.ee


Maie Laipaik

kasvataja
maie.laipaik@sthk.edu.ee


Tiia Nõukas

kasvataja
tiia.noukas@sthk.edu.ee


Indrek Pitk

kasvataja
indrek.pitk@sthk.edu.ee


Suleima Tikka

kasvataja
suleima.tikka@sthk.edu.ee


Kaidi Kapsta

õpetaja-abi
kaidi.kapsta@sthk.edu.ee


Ly Lesk

õpetaja-abi
ly.lesk@sthk.edu.ee


Taivi Paomees

õpetaja-abi
taivi.paomees@sthk.edu.ee


Galina Ränk

õpetaja-abi
galina.rank@sthk.edu.ee


Jaanika Sepp

õpetaja-abi
jaanika.sepp@sthk.edu.ee


Merike Vevers

õpetaja-abi
merike.vevers@sthk.edu.ee


Annaliisa Ratas

logopeed
annaliisa.ratas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel

Haridustugiteenused (40)

Gabriela Rooso

haridustugiteenuste osakonna juhataja
+372 58840251
gabriela.rooso@sthk.edu.ee


Airika Pening

eripedagoog
+372 5886 1825
airika.pening@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Osutab teenuseid distantsilt:

Mustjala Põhikool

Salme Põhikool

Leisi Põhikool

Tornimäe Põhikool

Valjala Põhikool


Anneli Saarela

eripedagoog
anneli.saarela@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lümanda Lasteaed

Lümanda Põhikool

Kihelkonna Kool


Eerika Sepp

eripedagoog
logopeed
eerika.sepp@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Ene Teras

eripedagoog
ene.teras@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed


Lia Alas

eripedagoog
+372 56663379
lia.alas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool


Liisi Laum

eripedagoog
liisi.laum@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool

Aste Põhikool


Leelo Laus

eripedagoog
logopeed
leelo.laus@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Vanalinna Kool

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus


Maige Tomingas

eripedagoog
+372 5359 2655
maige.tomingas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ristiku Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed


Maris Rattasepp

eripedagoog
maris.rattasepp@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool


Monika Pulk

eripedagoog
+372 5886 1002
monika.pulk@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Orissaare Lasteaed

Orissaare Gümnaasium

Kahtla Lasteaed-Põhikool


Triinu Järvalt

eripedagoog
triinu.jarvalt@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Annika Pihl

eripedagoog
annika.pihl@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Pargi Lasteaed

Kärla Lasteaed


Rutt Metsamaa

eripedagoog
+372 57813170
rutt.metsamaa@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Valjala Lasteaed

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus, Marientali 27 Kuressaare


Aino Hiiuväin

logopeed
aino.hiiuvain@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Aste Lasteaed


Aire Vaga

logopeed
aire.vaga@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus


Annaliisa Ratas

logopeed
annaliisa.ratas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Kristin Sepp

logopeed
+372 5309 9927
kristin.sepp@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Pargi Lasteaed


Liisa Kolk

logopeed
+372 5400 5439
liisa.kolk@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Salme Lasteaed

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus


Marit Roos

logopeed
marit.roos@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Rohu Lasteaed


Reet Saulin

logopeed
reet.saulin@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Orissaare Gümnaasium

Orissaare Lasteaed


Riina Räim

logopeed
+372 5359 2655
riina.raim@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ristiku Lasteaed


Varje Varik

logopeed
varje.varik@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed


Aina Sepp-Teevet

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8789
aina.sepp-teevet@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Orissaare Gümnaasium

Orissaare Lasteaed

Kahtla Lasteaed


Deisi Klaas

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8962
deisi.klaas@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Aste Põhikool

Aste Lasteaed

Mustjala Lasteaed-Põhikool


Inga Teär

sotsiaalpedagoog
+372 5697 7518
inga.tear@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Hariduse Kool


Lii Vanem

sotsiaalpedagoog
+372 5343 1787
lii.vanem@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium

Kuressaare Noortejaam


Liina Ajangu

sotsiaalpedagoog
+372 51968333
liina.ajangu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool


Marika Toomsalu (CV)

sotsiaalpedagoog
marika.toomsalu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus Kallemäe õppehoone


Liina Kohu

sotsiaalpedagoog
+372 5196 8046
liina.kohu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed

 

 

 


Maret Metsmaa

sotsiaalpedagoog
+372 5782 4149
maret.metsmaa@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lümanda Lasteaed

Lümanda Põhikool


Marika Roots

sotsiaalpedagoog
+372 5330 4598
marika.roots@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Vanalinna Kool


Taidi Bluum

sotsiaalpedagoog
+372 5196 7569
taidi.bluum@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Valjala Lasteaed

Valjala Põhikool

Kaali Lasteaed ja Kool

Pihtla Lasteaed ja Kool


Tiina Saare

sotsiaalpedagoog
+372 5386 5166
tiina.saare@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kärla Lasteaed

Kärla Põhikool

Kihelkonna Lasteaed

Kihelkonna Kool


Siiri Uusna

sotsiaalpedagoog
+37251965974
siiri.uusna@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Pärsama Lasteaed

Leisi Kool


Signe Roos

nooremsotsiaalpedagoog
+372 57822377
signe.roos@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Salme Lasteaed

Salme Kool

Tornimäe Lasteaed

Tornimäe Kool

Eralasteaed Kõige Suurem Sõber

Eralasteaed Naerusuu

Luce Kool


Betti Truu

nooremsotsiaalpedagoog
+372 51965782
betti.truu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Kuressaare Nooruse Kool


Kaja Puck

psühholoog
+372 520 9914
kaja.puck@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare


Pirgit Pihlasalu

psühholoog
+372 5887 3446
pirgit.pihlasalu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare


Jane Hiibus

psühholoog
+372 5887 3254
jane.hiibus@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare

Sotsiaalteenused (15)

Janne Tamm

sotsiaalteenuste osakonna juhataja
+372 56667570
+372 4533779
janne.tamm@sthk.edu.ee


Angela Mäeots

sotsiaaltöötaja
+372 51920075
angela.maeots@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

rehabilitatsiooniteenus


Aivi Jaus

perevanem

Lisainformatsioon: 

perekoduteenus


Virge Sarapuu

perevanem

Lisainformatsioon: 

perekoduteenus


Raili Sema

perevanem

Lisainformatsioon: 

perekoduteenus


Kerli Kraag

kasvataja

Lisainformatsioon: 

lapsehoiuteenus


Imbi Laaster

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Kairi Luik

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Katrin Lõugas

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Aire Marist

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Kaire Matekainen

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus, lapsehoiuteenus


Taana Mägi

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Liivi Ool

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Gerli Tiirik

kasvataja

Lisainformatsioon: 

asenduskoduteenus


Marika Tultseva

kasvataja

Lisainformatsioon: 

lapsehoiuteenus

Juhtumikorraldus, perelepitus (2)

Monika Sarapuu

juhtumikorraldaja
+372 58834056
monika.sarapuu@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare


Kadi Kindlam

juhtumikorraldaja
perelepitaja
+372 53038527
+ 372 53039589
kadi.kindlam@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare

Perenõustamine (1)

Aile Aedma

perenõustaja
+372 58866691
aile.aedma@sthk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Saaremaa Toetava Hariduse Keskus

Marientali tee 27 Kuressaare

Toitlustus (2)

Kaia Faelmann

kokk
+372 4595 888
kaia.faelmann@sthk.edu.ee


Vilvi Ratas

kokk
+372 4595 888
vilvi.vallik@sthk.edu.ee

Tervishoiuteenus (1)

Margarita Sikk

meditsiinitöötaja
+372 5646 5327
margarita.sikk@sthk.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.