Päev Vilsandi looduspargi külastuskeskuses 20. mai annikapihl

Kolmapäeval, 18. mail, võtsid STHK Kallemäe õppehoone tuoimetulekuklass ja Kuressaare õppehoone õpilased ette bussireisi Loonale, Vilsandi rahvuspargi külastuskeskusesse. Reisi eesmärgiks oli osaleda KIK programmis "Loodus- ja pärandkultuuririkkused Vilsandi rahvuspargis."

Pärast meelolukat bussisõitu jõudsime Loonale, Vilsandi rahvuspargi külastuskeskusesse, kus meid ootas giid Heli.

Meie giid tutvustas meile Loona mõisaparki ning pargis olevaid maju. Pargist leidsime palju õpitud taimi ja õpetaja Jana innustusel korjasid lapsed nurmenukuõisi, et järgmisel koolitalvel saaks head teed juua.

Tutvusime ka püsinäitusega, kus sai kuulata erinevaid looma-, linnu- ja putukahääli ning panna "lendama" puidust linde. Kivimajas nägime huvitavaid kivistisi.

Pärast ringkäiku kosutasime ennast kaasavõetud ampsuga.

Ja siis oligi aeg tagasiteele asuda.

Aitäh õpetaja Edale toreda reisi organiseerimise eest!

Annika Pihl
Kuressaare õppehoone toimetulekuklassi õpetaja

Pärast ringkäiku kosutasime ennast kaasavõetud ampsuga.

Ja siis oligi aeg tagasiteele asuda.

Aitäh õpetaja Edale toreda reisi organiseerimise eest!

Annika Pihl
Kuressaare õppehoone toimetulekuklassi õpetaja