Savilind 21. mai annikapihl

17. korda Tartus toimunud teatrifestival "Savilind" on selleks aastaks puhkusele jäänud.

Meie kooli näitetrupp oma "Punamütsikesega" tõi koju mitu eripreemiat: muinasjutu luulevormis esitamise eest (aitäh T. Merivald!), näitlejapreemiad Kristole Puuraiduri rolli eest ning Endrikule Hundi osatäitmise eest.

Tegelikult olid tublid kõik osatäitjad. Maria ema rollis ning Maret vanaemana. Eraldi kiitust väärib Greete, kes kolm päeva enne festivalile minekut oli valmis haigestunud Punamütsikese osa endale selgeks õppima ja esinemisküpseks lihvima.

Te kõik kokku olete vahva kamp ja annate endast alati parima! Aitäh teile! Järgmise aastani, kui "Savilind" jälle lendu tõuseb!

õpetaja Signe

õpetaja Signe