Täname Kuressaare Lions klubi 01. aprill liinatamm

STHK Kuressaare õppehoone õpilaste jaoks on väga oluline vaadata salvestusi jõulupidudest, teatrifestivalist, kevadpeost jm üritustest. Õpilaste jaoks on see üks lisavõimalustest, mis köidab nende tähelepanu ja tekitab elevust. Samuti on tore jagada videofaile lapsevanematega ja koolist lahkudes jääb selline mälestus paljudeks aastateks. Kuna meie vana kaamera oli aga oma aja ära elanud, ulatas meile abikäe Kuressaare Lions klubi, tänu kellele on meil nüüd uus videokaamera!

Suur tänu teile, Kuressaare Lionsid!

Suur tänu teile, Kuressaare Lionsid!