Sügisandide näitus 07. oktoober annikapihl

Esmaspäevast reedeni, 21.-25. septembrini kaunistas Kallemäe õppehoone fuajee aknalaudu mitmekesine ja üllatuslik sügisnäitus. Igat näitusel osalenut tunnustati kiidusõnade ja tervisliku kõrremahlaga. Eriliselt silmapaistvate väljapanekute autorid said lisaks veidi suuremale mahlapakile ka tänukirja.

Tänukirja said Karl Kristoferi väljapanek:  „Kallistavad porgandid“, Maario  „Seened pehmes samblas“, Martini „ Imepärane inglitrompet“, Kermo põnev seade korvis, Marguse väga mitmekesine valik sügisande.

Küllusliku kõrvitsavaliku pani välja Markus, toreda sügismaterjalidest siilikese valmistas Meiko, Jannel oli lausa kaks tööd: „Suure venna väike õde“- tegemist oli peediperega“  ja „Minul on varbad ja pikad küüned“- porgandid olid endale varbad ja küüned kasvatanud!

Ka koolitöötajad rikastasid näitust toredate sügisandidega. Aitäh neile!

Kommikorvis jagus aga magusat kogu kooliperele!

Kohe-kohe on saabumas sügise kõige kaunim ja värvilisem periood, nautigem seda!

Huvijuht Liivia

Ka koolitöötajad rikastasid näitust toredate sügisandidega. Aitäh neile!

Kommikorvis jagus aga magusat kogu kooliperele!

Kohe-kohe on saabumas sügise kõige kaunim ja värvilisem periood, nautigem seda!

Huvijuht Liivia