Rõõmuga rappa 09. mai annikapihl

Teisipäeval, 7. mai kaunil varahommikul, suundus Kallemäe Kooli noorem matkahuviliste seltskond Koigi raba poole osa saama RMK poolt läbiviidavast õppematkast "Rõõmuga rappa." Ilm oli parajalt päikesepaisteline, kuid karge, see aga ilmestas rabaloodust erilise tundega. Lastele matk väga meeldis, oluline oli silmad ja kõrvad lahti hoida, hoolikalt matkajuhti kuulata. Õppisime rabas ohutut käitumist, rabataimi ja -linde, kuulasime rabahääli. Rada oli põnev ja mälestustesse jäi imeilus vaatepilt, mis avanes vaatetornist.

õpetaja Liivia

õpetaja Liivia