Õppekäik Tartu Kutseharidusksekusesse 15. mai annikapihl

7.-8.mail külastasid eelkutseõppe õpilased, lapsevanemad ja õpetajad Tartu Kutsehariduskeskust.

Esimesel päeval külastasime Vanemuise Teatrit ja sealseid  tööruume.  Alustasime ringkäiku teatri lavalt, edasi liikusime dekoratsioonide, rekvisiitide ruumi ja kostüümide lattu. Saime teada teatri ajaloost ning sealsest igapäevatööst.

Tegime väikese ekskursiooni Tartu linnas ja külastasime Tartu Botaanikaaeda. Botaanikaaias õitsesid kaunid kevadlilled ning mitmed põõsad. Taimede nimed olid kirjas juuresolevatel sildikestel.

Teisel päeval tutvusime edasiõppimisvõimalustega Tartu Kutsehariduskeskuses. Pikemalt tutvustati meile autoremondi töökoda ja kondiitri ning laotöölise elukutset. Saime infot valikaasta kohta, samuti selle kohta  kuidas toimub õppetöö ja elu õpilaskodus.

Õppekäigult saime palju vajalikku infot ja uusi teadmisi. Tore oli!

õpetajad Eve ja Liia

Õppekäigult saime palju vajalikku infot ja uusi teadmisi. Tore oli!

õpetajad Eve ja Liia