Meie kool Maailmakoristuspäeval 23. september annikapihl

Osalesime kogu kooliga Maailmakoristuspäeval reedel 20. septembril. Vaatamata igapäevastele vihmahoogudele, lakkas vihm just sel ajal, kui õue koristama läksime, korraks piilus ka päike pilvede vahelt. Koristasime usinalt ja  mõned läksid prügi kotti ajades lausa hasarti. Kaks koolitundi möödusid märkamatult. Osa väiksemaid töökäsi siiski väsisid  ning neil oli vaja looduses vedelev kole praht paberile joonistada. Pärast tööd analüüsisime koos, millist prügi leidsime, kuidas prügi loodusesse satub ning mis saab prügist edasi?  Premeerisime ennast magusa kommiga, kommipaberid aga viskasime loomulikult prügikasti. Tegelikult võimegi oma koolipere üle uhked olla, sest meil sodi maha ei visata sest kõik teavad, et prügi jaoks on vaid prügikast!

Ei saa ka mainimata jätta, et looduses leidub ka palju imelist, näiteks suuri priskeid puravikke!

Kokkuvõttes aga oleme veendunud, et loodust puhastama võib minna ka muudel aegadel, selleks ei peagi ootama Maailmakoristuspäeva!

Kõikide tublide talguliste nimel, Liivia Aavik

Kõikide tublide talguliste nimel, Liivia Aavik