Liikumispäev Kuressaare õpphoones 27. mai annikapihl

Kevadine liikumispäev toimus 25. mail.

Kell 10 kogunesime koolimaja õuele, kus iga klass sai endale ülesanded, mida tuli täita teel koolimaja juures linna staadionile. Alustuseks tuli meelde tuletada koolimaja aadress ja teha ka pilt nii, et koolimaja peale jääks. Seejärel tuli teada saada, mis liblikat on kujutatud meie naabrite, Pargi Lasteaia, logol (Maagi pääsusaba). Edasi tuli liikuda juba pargi poole. Peatus tuli teha ka kontserdi korraldamise kohas ehk Kõlakoja juures. Ka seal tule klassiga pilti teha. Kõige keerulisemaks osutus ülesanne, mida ei tohi Titerannas teha. Lõpus jõudsime linna staadionile. Seal oli vaja joosta/kõndida üks staadioni ring. Vapramad ei piirdunud ühe ringiga.

Pärast jooksmist/kõndimist tegime väikese snäkipausi ja oligi aeg koolimaja juurde tagasi liikuda.

Olgugi, et ilm oli pilves, saime rõõmu tunda liikumisest ja kooli jõudes olime mõnusalt väsinud ning lõunasöök maitses imehästi!

õpetaja Annika

Teekonnal tehtud fotosid saab näha koolimajas.

Kevadine liikumispäev toimus 25. mail.

õpetaja Annika

Teekonnal tehtud fotosid saab näha koolimajas.