Kvaliteedi auhinnad 29. jaanuar annikapihl

Olin teisipäevaks, 28. jaanuariks, kutsustud Eesti Kvaliteediühingu konverentsile. Oli väga põnev ja õpetlik üritus. Päev lõppes suure üllatusega (fotol).
Viimase eest suured tänud meie kooli toredatele lastele ja nende vanematele, kõigile asutuse töötajatele, koolipidajale (HTM) ja kõigile koostööpartneritele nii Saaremaa vallast, kui mujalt Eestist.
Tänud ka Eesti Kvaliteediühingule meie tegemiste märkamise ja tunnustamise eest.
Erilised tänud Siret Kegel`ile, Karin Närep`ile ja Triin Vanale, kes meid konsultantide ja adudiitoritena kogu sel pikal teel juhendasid, õpetasid ja toetasid. Aitäh teile kõigile!
Selgituseks:
Kvaliteedi TEGU on tunnustus ettevõttele või organisatsioonile, kus on aasta jooksul või juba pikemalt tehtud kvaliteedivaldkonnas tõsist tulemuslikku tööd, mille tulemusel on rakendatud märkimisväärseid parendusi/uuendusi.
Kvaliteedi NÄGU on tunnustus ühele märkimisväärse edulooga kvaliteedivaldkonna edendajale. Tunnustuse saajad on julged ja entusiastlikud kvaliteediedendusse panustajad, kes teadmiste, hoiakute, eeskuju ja sihikindla tegevusega on muutnud oma organisatsiooni paremaks.
Mõlemaid tunnustusi annab välja Eesti Kvaliteediühing.

Kaire Kiil

Tunnustuse saamist kajastas ka Saarte Hääl.

Selgituseks:

Mõlemaid tunnustusi annab välja Eesti Kvaliteediühing.

Kaire Kiil

Tunnustuse saamist kajastas ka Saarte Hääl.