Külaskäik Kuressaare Hariduse Kooli 04. detsember liinatamm

28. novembril toimus Kuressaare Hariduse Kooli lastevanematele koolitus koostöös Politsei- ja Piirivalveametiga (PPA).

Rääkisime, milliseid teenuseid meie keskus pakub ning PPA tutvustas vanematele erinevate sõltuvusainete eripärasid, et nad oskaksid ära tunda, kui laps on teelt kõrvale kandunud.

Kui laps on sõltuvusaineid tarvitanud, siis on kõige olulisem mõistmine, kohalolemine ning lapse ärakuulamine. Olla lapse jaoks olemas, et ta julgeks ära rääkida oma loo.