Külalised Saaremaa Toetava Hariduse Keskuses 04. detsember liinatamm

Kui üle-eelmisel nädalal käisime koos õpilastega Justiitsministeeriumil külas, siis sel möödunud nädalal tulid Justiitsministeeriumi juhtkond ja haldusala asutuste juhid meie keskuse tööga tutvuma.

Meie tegemisi käisid uudistamas justiitsminister Kalle Laanet, kantsler ning asekantslerid. Haldusala juhtidest käisid Saaremaal riigi peaprokurör, andmekaitse inspektsiooni peadirektor, patendiameti peadirektor, Eesti kohtuekspertiisi instituudi direktor ja Registrite ja Infosüsteemide Keskuse direktor.

Koostöö eesmärgiks on tulemuslikumalt toetada noori ning vähendada riskikäitumist.