Kontsert "Lapselt Lapsele" 16. detsember annikapihl

9.detsembril kell 14.00 toimus Kuressaare muusikakoolis kontsert "Lapselt-lastele,"  kuhu oli lahkesti oodatud meie Kuressaare õppehoone pere.

Lapsed said osa vahvast kontserdist, kus kõlas kitarriansambel, viiulid, klaver ja plokkflööt vahvate laste ja nende juhendajate saatel.

Pärast kontserti sõime koos piparkooke ja jõudsime muusika meeleolus sammu edasi jõulutundele.

Täname muusikakooli juhtkonda, õpetajaid ja muidugi esinejaid. Väga vahvad olete ja loodetavasti kutsute meid jälle järgmisel aastal.

Ilusat jõuluaega ja head jõulumeeleolu!

Kerli Remmelgas

muusikaõpetaja /muusikaterapeut

Ilusat jõuluaega ja head jõulumeeleolu!

Kerli Remmelgas

muusikaõpetaja /muusikaterapeut