Kevadkontsert Kuressaare õppehoones 27. mai annikapihl

13. mail täitus STHK Kuressaare õppehoone rõõmsa elevuse ja lapsevanematega, sest sellel aastal saime jälle korraldada kevadkontserti.

Lapsevanemad said kuulata laule kevadest ja emadepäevast.

Roheline klass esitas näidendi „Kure toiduvaheldus”, mis tuli ettekandele juba teist korda. Esimene kord etendati seda traditsioonilisel teatrifestivalil aprillikuu.

Samuti esitasid lapsed mitmeid tantsunumbreid ja  ilmeka luuletuse emast. Hästi võeti vastu meremehe teemaline zumba liikumiskava, mille esitasid esimese klassi õpilased koos vanema klassi õpilasega.

Kevadkontserdi lõpus laulsid õpetajad koos lastega „Lotte laulu emale” ja lapsed saatsid instrumentaalosa pillidega. Lapsevanemad said peo lõpus tantsida oma lastega  „Valss emale” järgi valsirütmis.

Seekord anti õpetajate poolt välja ka preemia kõige päikselisemale lapsevanemale - Kädi emale.

Kevadkontsert õnnestus suurepäraselt ja head tuju jätkus veel terveks päevaks!

muusikaõpetaja Kerli

Lapsevanemad said kuulata laule kevadest ja emadepäevast.

Kevadkontsert õnnestus suurepäraselt ja head tuju jätkus veel terveks päevaks!

muusikaõpetaja Kerli