Kadripidu "Maskis...!?" 27. november annikapihl

Kolmapäeval, 25. novembril, kogunes STHK Kuressaare õppehoone pere saali kadripäeva tähistama.

Seekord oli kadripeo teemaks "Maskis...!?", mis tähendas, et peole tuli tulla maskiga.

Õpetajad ja lapsevanemad olid ülesandele lähenendud loovalt - oli nina ja suud katvaid maske, oli silmi katvaid makse, oli ka kogu nägu katvaid maske, oli ka maski juurde kuuluvaid kostüüme. Aitäh kõigile, kes kaasa mõtlesid!

Pidu alustasime pillilooga ja peale seda mängisime mängu "Kes on maski taga?" Õpilaste ja õpetajate pildid olid peidetud erinevate maskide taha ning nüüd tuli ära arvata, kes on pildid. Mõni pilt arvati kiiresti ära, mõne pildid puhul oli aga vaja veidi mõtlemist ja saalis ringi vaatamist.

Kui kõik pildid olid ära arvatud, söime kommi ja tantsisime peo lõpetuseks.

Aitäh kõigile osalejatele!

õpetaja Annika

Kui kõik pildid olid ära arvatud, söime kommi ja tantsisime peo lõpetuseks.

Aitäh kõigile osalejatele!

õpetaja Annika