Isadepäeva jututund 18. november annikapihl

Meie peamajas on juba aastaid olnud traditsiooniks kutsuda  isadepäeval külla isa, kelle poeg või tütar õpib Kallemäe Koolis. Seetõttu oleme külalist  nimetatud Kallemäe Kooli “Aastaisaks“.

Sel aastal sai aastaisa tiitli Daanieli isa, Kaido, kes oli lahkesti nõus tunnikese juttu vestma ja rääkima, kuidas möödus tema lapsepõlv, kooliaeg, nooruspõlv, elu tänaseni ning isaks olemisest kolmele toredale lapsele.

Põnevat juttu kuulates tiksus aeg märkamatult, vestluse lõppedes tunnustas Kallemäe Kool Kaido Hoogandit kooli tänukirjaga ning lisaks laulis Daaniel isale ja kõigile jututunnis osalejatele laulu „Meie maa“, mis kõlas väga kaunilt!

Suur tänu isa Kaidole ja poeg Daanielile!

Koolipere nimel, Liivia Aavik - huvijuht

Suur tänu isa Kaidole ja poeg Daanielile!

Koolipere nimel, Liivia Aavik - huvijuht