Ekskursioonipäev 07. juuni annikapihl

Kolmapäeval, 5. juunil sai teoks traditsiooniline Kallemäe Kooli Kuressaare filiaali ekskursioon.

Sel aastal külastasime Lümanda kanti.

Esimesena külastasime Saaremaa Kadakasiirupit. Orbu talu õuel võtsid meid vastu lahked siirupiemandad, kes tutvustasid siirupi valmistamist  ja pakkusid maiustamiseks kadakasiirupit.

Maitsva lõunasöögi sõime Lümanda Söögimajas. Lümanda Söögimaja tegi meile üllatuse ja pakkus meile omalt poolt magustoiduks rabarberikooki.

Pealeõunat liikusime edasi Kipi-Koovi Matkakeskusesse. Seal oli meil võimalus vaadata koduloomi. Kitsed kahjuks ei tahtnud meie lähedalle tulla. See-eest sai pai teha küülikule, eeslile, ponile, lehmale ja ka kanale. Õue peal nägi ka hanesid.

Ja siis oligi aeg kooli tagasi pöörduda.

õpetaja Annika

Sel aastal külastasime Lümanda kanti.

Ja siis oligi aeg kooli tagasi pöörduda.

õpetaja Annika