Eelkutseõppe õpilaste tegemised 07. oktoober annikapihl

9.septembril käisid eelkutseõppe õpilased Sõrves õppeekskursioonil.

Jalutasime Sõrve Tuletornini ja vaatlesime binokliga linde (luiged, kormoranid jt ) ja hülgeid. Külastasime Loodusmaja, Sõja- ja ajaloomuuseumi. Loodusmajas pakkusid erilist huvi liblikad. Õppisime tundma taimi, linde, loomi, puid. Teadmisi jagas Mati ja teadmiste kinnituseks oli tema poolt koostatud viktoriin.

16.septembril külastas sama seltskond Orissaare lähedal olevat Fööniksi aeda.

Aed on umbes 1,5 ha suur ja kaunilt kujundatud taimedega. Õppisime erinevaid ilutaimi, -põõsaid ning -puid. Aia perenaine Jelena jagas rohkelt selgitusi.

Mõlemal päeval vedas kauni ilmaga, looduses oli mõnus olla ja pikniku pidada. Plaanis on Sõrve Loodusmaja ja Fööniksi aeda külastada ka kevadel, siis on looduses teistsugused taimed kui sügisel.

STH Keskuse eelkutseõpilaste rühm aastal 2020-21

9.septembril käisid eelkutseõppe õpilased Sõrves õppeekskursioonil.

16.septembril külastas sama seltskond Orissaare lähedal olevat Fööniksi aeda.

STH Keskuse eelkutseõpilaste rühm aastal 2020-21