STHK Laululapsed Vabariiklikul HEV laste- ja noorte lauluvõistlusel Pärnus 09. aprill liinatamm

Möödunud neljapäeval toimunud Lauluvõistlusel said noored laululinnud omavahel mõõtu võtta juba 19. korda.

Meie kooli esindasid neli solisti kahes erinevas vanuserühmas ning 8-liikmeline segaansambel lauluansamblite voorus.

Konkurents oli väga tugev ja lauljaid palju, seetõttu rõõmustame oma laululaste saavutuste üle veelgi enam!

Palju, palju õnne ja tänu tublidele laululastele!

Õnnestumised olid järgmised:

Richard Paju I koht keskmises vanuserühmas

Feliks Vask II koht keskmises vanuserühmas

Marina Kask III koht vanemas vanuserühmas, temaga samas rühmas võistelnud Aime-Liisa Kulli kaunis esitus ja lavaline sarm väärib samuti tunnustust!

Ansamblite voorus esindasid meie kooli lisaks eelmainitud lauljatele Brigitta Eiland, Merilin Põld, Viktoria Orb ja Ander Aland. Vahva lauluesitus pälvis žüriilt eripreemia.

Lauluvõistluse repertuaari ja teisi ägedaid esinemisnumbreid on võimalik kuulama tulla 24. mail kooli kevadkontserdil!

Rõõmu muusikast ja kaunist kevadet!

Palju, palju õnne ja tänu tublidele laululastele!

Õnnestumised olid järgmised:

Richard Paju I koht keskmises vanuserühmas

Feliks Vask II koht keskmises vanuserühmas

Rõõmu muusikast ja kaunist kevadet!