Sportlik hommikupoolik Mändjalas 06. juuni annikapihl

22. mail  sõitsid filiaali õpilased koos töötajatega Mändjalga.

Mändjalas ootas meid Andres Ramst, kes tutvustas meile discgolfi  põhitõdesid.  Uurisime lähemalt erinevaid kettaid, harjutasime ketaste lennutamist ja siis siirdusid tublimad discgolfi rajale mängu harjutama.

Loodushuvilised said  jalutada lähiümbruses, tehnikahuvilised jälgisid traktori  tööd kämpingute juures.

Päike paistis ja ilm oli soe.  Õpilased  jäid päevaga rahule, oli tore väljasõit.

õpetaja Eda

22. mail  sõitsid filiaali õpilased koos töötajatega Mändjalga.

õpetaja Eda