Nutivaba koolipäev 20. veebruar annikapihl

Kooli õpilasesindus korraldas kolmapäeval, 19. veebruaril Kallemäel nutivaba koolipäeva.

Idee sündis õpilasesinduse hiljutisel koosolekul, kus antud teema jutuks tuli. Ühiselt olime seisukohal, et paljud õpilased veedavad aega nutiseadmetes liiga suure osa päevast, mõned neist lausa igal vahetunnil, rääkimata vabast ajast.

Nutivabale päevale  eelnevalt korraldasime kogu  kooliperele  ühise  vestlusringi.  Arutasime läbi  päevaplaani  ning  mida selline päev meile kasulikku annab. Samas selgitasime, kuidas ja millega asendame nutiseadmes viibise aja muude huvitavate tegevustega.

Vahetundides mängisime erinevaid laulu- ja liikumismänge, viibisime õues, tantsisime Justin Bieberi  muusika järgi, lustlikult karglesime ringi kauboimütsides.

Kokkuvõtteks võib öelda, et ka  need õpilased, kelle jaoks algul tundus nutivaba päev midagi koledat, olid järgmisel päeval väga rõõmsad ning ütlesid, et sellised ägedaid päevi võiks  sagedamini korraldada!

Eriline tänu tublile organisaatorile Greetele, kes aitas päeva jooksul korraldada mitmeid tegevusi.

Õpilasesindus: Greete, Maria, Martin, Maret, Kristo, Jaana, Haiko, Eneli ja õp. Liivia