Nooruse Kooli vaimse tervise veebiseminar 24. aprill liinatamm

Kutsume lapsevanemad veebiseminarile, kus räägime Nooruse kooli näitel vaimse tervise tänastest muredest. Need on tõsised mured ja lapsevanematena ei pruugi me nende olemasolust teada ega osata neid ka märgata.

Veebiseminar toimub 7. mail kell 18.30–19.15 Teams keskkonnas.

Teemad ja esinejad:

Valeria Liigsoo-Luige, eripedagoog ja Nooruse kooli HEV-koordinaator:

Lapsevanemal ei ole aega! Lapse ja lapsevanema koosveedetud aja tähtsusest.

Laps ei ole täiskasvanu! Missugune saab olla lapse vastutus?

Monika Sarapuu, pereterapeut ja koolide juhtumikorraldaja Saaremaa Toetava Hariduse Keskuses

Sinu laps vajab kallistamist. Miks ja kuidas seda erinevates olukordades rakendada?

Kui lapsega on kodus probleeme, siis kuidas lapsevanem saab last toetada ja ise parimal moel toimida?

Registreeri siin: https://tinyurl.com/knkvaimsetervisevebinar

Link osalemiseks saadetakse registreerunutele 2 päeva enne ürituse toimumist. Veebiseminar on järelevaadatav kooli kodulehel.

Ürituse korraldavad Kuressaare Nooruse Kooli hoolekogu ja Saaremaa Toetava Hariduse Keskus.

Info: hoolekogu@nooruse.edu.e

Veebiseminar toimub 7. mail kell 18.30–19.15 Teams keskkonnas.

Teemad ja esinejad:

Valeria Liigsoo-Luige, eripedagoog ja Nooruse kooli HEV-koordinaator:

Lapsevanemal ei ole aega! Lapse ja lapsevanema koosveedetud aja tähtsusest.

Laps ei ole täiskasvanu! Missugune saab olla lapse vastutus?

Registreeri siin: https://tinyurl.com/knkvaimsetervisevebinar

Info: hoolekogu@nooruse.edu.e